«میهن صنعت»:

4 مرکز خرید لوازم خانگی در تهران

در این بخش 4مرکز خرید لوازم خانگی در تهران معرفی شده که به نوعی بورس لوازم خانگی در پایتخت هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»،  تهران به عنوان کلان شهری بزرگ و مدرن دارای مراکز خرید متعددی است که فقط محدود به بازارهای قدیمی نمی شود بلکه مجموعه های تجاری بزرگ و پاساژ نیز در این لیست قرار می گیرند. لوازم خانگی جزو مایحتاج زندگی است که افراد در هنگام خرید وسواس زیادی به خرج می دهند. در این بخش 4مرکز خرید لوازم خانگی در تهران معرفی شده که به نوعی بورس لوازم خانگی در پایتخت هستند.

امین حضور

4 مرکز خرید لوازم خانگی در تهران

امین حضور در منطقه 12 تهران قرار گرفته و در واقع بورس لوازم برقی تهران است اگرچه در برخی از فروشگاه، لوازم غیر برقی منزل نیز فروخته می شود. اکثر نمایندگی های برندهای لوازم خانگی در این خیابان حضور دارند، در حال حاضر به دلیل ممنوعیت ورود لوازم خانگی، برندهای ایرانی نمایندگی رسمی دارند و خبری از نمایندگی های خارجی نیست. اگرچه باید گفت که برخی از کالای های خارجی قاچاق در فروشگاه ها فروخته می شود. انواع تلویزیون، یخچال فریزر، ظرفشویی، لباسشویی، جاروبرقی، آبمیوه گیری و … در این خیابان پیدا می شود.

برای رفتن به خیابان امین حضور پیشنهاد می شود از خودروی شخصی استفاده نکنید زیرا در محدوده طرح ترافیک است و پیدا کردن جای پارک چندان کار راحتی نیست. از طرفی خیابان امیرکبیر از محل سه‌ راه امین حضور به سمت شرق و غرب یک‌طرفه بوده و نمی توان با خودروی شخصی  از خیابان مصطفی خمینی یا خیابان هفده شهریور وارد خیابان امیرکبیر شد. در صورتی که اصرار به بردن خودرو شخصی دارید، باید از میدان شوش و خیابان ری که به سمت شمال یک‌ طرفه است، به خیابان امیرکبیر برسید و از پارکینگ های عمومی بهره ببرید.

اگر تمایل به استفاده از مترو دارید، می توانید از ایستگاه مترو میدان شهدا در خط چهار، ایستگاه بهارستان و ایستگاه مترو امام خمینی در خط یک به امین حضور برسید. از اتوبوس‌های مسیر میدان جمهوری – میدان بهارستان نیز می توانید کمک بگیرید و در میدان بهارستان پیاده شوید. از میدان بهارستان تا خیابان امیرکبیر و سه‌راه امین حضور باید پیاده‌روی کنید. اتوبوس‌های خط میدان شوش – میدان بهارستان نیز گزینه مناسبی هستند، از طرفی از سمت میدان امام حسین (ع)  نیز می توان به سه راه امین حضور رسید و باید سوار اتوبوس‌هایی که به سمت خیابان 17 شهریور می روند، شوید و سپس در ایستگاه 17 شهریور پیاده شده و مسیر خیابان امیرکبیر را به‌طرف غرب پیاده‌ روی کنید.

صالح آباد

4 مرکز خرید لوازم خانگی در تهران

بازار صالح آباد به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه و دکوری واقع در جنوب غربی تهران شناخته می شود. این بازار از چندین خیابان و کوچه تشکیل شده که اگر به دنبال خرید لوازم دکوری، پلاستیک، اسباب بازی، آشپزخانه و … هستید می توانید به به این بازار مراجعه کنید. بسیاری از عمده فروشان در این بازار حضور دارند که برای خرید تکی محصولات باید آخر هفته به این بازار بروید. برای رفتن به صالح آباد می توانید از مترو، تاکسی، خودرو شخصی و اتوبوس بهره ببرید و نگرانی بابت جای پارک  وجود ندارد زیرا مجهز به پارکینگ عمومی است.

برای استفاده از مترو باید در ایستگاه مترو مولوی پیاده شوید و با اتوبوس های میدان محمدیه به شهرک رسالت برسید و یا ایستگاه مترو علی آباد پیاده شده و با کمک اتوبوس مترو علی آباد خودتان را به شهرک رسالت برسانید. اگر با خودروی شخصی می روید باید گفت که این بازار در بزرگراه آزادگان (غرب به شرق)، مابین بزرگراه شهید کاظمی و بزرگراه بهشت زهرا (صالح آباد غربی) و در خیابان شهید کلهر قرار دارد. از طرفی می توان به انتهای اتوبان تندگویان به سمت اتوبان بهشت زهرا رفته و بعد از  پل شهید صنیع خانی به خیابان کلهر و صالح آباد برسید.

میدان بهمن دارای تاکسی های صالح آباد غربی هستند که برای استفاده از تاکسی در ابتدا باید خودتان را به میدان بهمن برسانید. اتوبوس و بی آر تی یکی دیگر از روش های رسیدن به این بازار است. سوار بی‌آرتی خط 4 (پایانه افشار−ترمینال جنوب) شده و در ایستگاه میدان بهمن از اتوبوس پیاده شوید، سپس سوار تاکسی‌های خطی شهرک رسالت شده و به بازار صالح آباد بروید یا می توانید با بی‌آرتی خط یک (چهارراه‌ تهرانپارس−آزادی) در ایستگاه‌نواب پیاده شده و سپس خط عوض کرده و با بی‌آرتی خط 4 (پایانه‌ افشار−ترمینال‌جنوب) در ایستگاه میدان‌‌ بهمن پیاده شوید. سپس با تاکسی‌های خطی شهرک رسالت به صالح آباد بروید.

شوش

4 مرکز خرید لوازم خانگی در تهران

میدان شوش و خیابان صابونیان محل عرضه بلور و چینی و لوازم‌خانگی ایرانی است که از دیرباز تا امروز دستخوش تغییرات زیادی شده و امروزه دارای پاساژ و مراکز خرید متعددی است. بلور و انواع چینی، لوازم خانه و آشپزخانه، پلاستیک، ظروف استیل، دکوریجات و بسیاری از لوازم مورد نظر جهیزیه در این بازار پیدا می شود. برای رفتن به این بازار باید خط یک مترو را سوار شوید و در ایستگاه شوش پیاده شوید و با یک تاکسی یا اتوبوس یا حتی پیاده مسیر مترو تا بازار بلور شوش تهران را طی کنید.

تاکسی های خطوط میدان آزادی، خراسان، سپاه، مولوی، شهر ری، راه آهن و … شما را مستقیما به میدان شوش میرسانند.خط 2906 میدان راه آهن، میدان خراسان ایستگاه شوش 2، خط 2615 پایانه جنوب، سعدی جنوبی ایستگاه شوش گزینه های پیشنهادی برای رسیدن به بازار بلوفروشان است.

بازار مبل دلاوران

4 مرکز خرید لوازم خانگی در تهران

بازار دلاوران یکی از بزرگترین مراکز خرید مبلمان و لوازم چوبی در شرق تهران است که در شش بخش از سمت چهار راه اول، دوم و سوم جنوبی و چهار راه اول، دوم و سوم شمالی قرار دارد. مسیرهیا مختلفی برای رسیدن به این بازار وجود دارد که می توانید از

  • مسیر شمال تهران: بزرگراه بابایی ⇐ خروجی خیابان هنگام ⇐ میدان الغدیر ⇐ خیابان دلاوران
  • مسیر شمال شرق تهران: اتوبان همت-زین الدین ⇐ خروجی خیابان هنگام ⇐ میدان الغدیر ⇐ بخیابان دلاوران
  • مسیر شرق تهران: بزرگراه رسالت ⇐ خیابان هنگام ⇐ میدان الغدیر ⇐ خیابان دلاوران
  • مسیر جنوب تهران: بزرگراه آزادگان و امام علی ⇐ بزرگراه رسالت ⇐ خیابان هنگام و میدان الغدیر ⇐ خیابان دلاوران

کمک بگیرید. برای رفتن به بازار مبل دلاوران می توانید از مترو استفاده کنید.از ایستگاه مترو علم و صنعت نیز با تاکسی به بازار مبل دلاوران بروید.

برای خرید لوازم خانگی بازارهای متعددی وجود دارد که در مطلب بورس لوازم خانگی تهران سایت ال کا ایران به طور کامل به آن پرداخته شده است که پیش از خرید لوازم خانگی بد نیست نگاهی به آن بیندازید. ال کا ایران به عنوان اولین پایگاه خبری لوازم خانگی در ایران همانند یک راهنمای خرید لوازم خانگی عمل می کند که هدف آن، اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مردم در جهت رشد صنعت لوازم خانگی است.

انتهای رپورتاژ آگهی/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=285297
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه