میهن صنعت:

داروخانه مرکزی هلال احمر شبانه‌روزی فعالیت میکند

داروخانه مرکزی جمعیت هلال‌احمر با فعالیت شبانه روزی در ایام نوروز، روزانه به طور میانگین پاسخگوی ۶۰۰ مراجعه کننده بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، با اتخاذ تدابیر اندیشیده شده و نیز پیش بینی کمبودهای احتمالی، داروخانه مرکزی هلال احمراقدام به تأمین داروهای موردنیاز بیماران به ویژه داروهای شیمی درمانی کرده که در طی روزهای گذشته و تعطیلات عیدنوروز بدون تعطیلی و بی وقفه به ارائه خدمات به هموطنان پرداخت.

براساس این گزارش؛ پس از تاکید رئیس جمعیت هلال احمر مبنی بر تلاش مضاعف در جهت افزایش کمی و کیفی خدمات داروخانه مرکزی جمعیت و ارائه خدمات شبانه روزی در نوروز ۱۴۰۲، این داروخانه ارائه خدمات به مردم‌ را در اولویت برنامه‌های خود گذاشت و توانست بخشی از نیاز کشور را در این مدت برطرف کند.

در میان تمام خدمات ارائه شده از سوی جمعیت هلال‌احمر؛ داروخانه‌های جمعیت در سراسر کشور، مامن کسانی  است که برای تهیه‌ی داروهای کمیاب، نایاب و حتی داروهای معمولی خود به آن مراجعه می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ بر اساس آمار، داروخانه مرکزی هلال احمر جمعیت روزانه به طور  میانگین ۶۰۰ مراجعه کننده دارویی داشته است./ایسنا

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=260757
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه