میهن صنعت :

فردا؛ آغاز فروش ویژه خودروهای سانگ یانگ

آمار و ارقام نشان می دهد که خرابی محصولات شرکت سانگ یانگ در سال اول دوره گارانتی کمتر از یک بار است در حالیکه به عنوان مثال این رقم برای برند تویوتا یک بار در سال می باشد


به گزارش میهن صنعت به نقل از موج، اسید احسان الدین غفوریان مدیر فروش و خدمات پس از فروش رامک خودرو، با بیان این مطلب در خصوص اینکه برخی سانگ یانگ را کوچکترین خودروسازی کره جنوبی دانسته و به همکاری با آن انتقاد دارند، گفت: سانگ یانگ سال 1954 و شرکت هیوندایی در سال 1969 تاسیس شده و جالب است بگویم که ایران خودرو نیز در سال 1968 راه اندازی گردیده است.
وی در ادامه کوچک یا بزرگ بودن خودروسازان را معیاری برای کیفیت تولید خودرو ندانست.
غفوریان در خصوص قیمت محصولات سانگ یانگ برای عرضه به بازار داخلی کشور اظهار کرد: محصول اکتیون به قیمت 623میلیون ریال، کایرون حدود 690 و رکستون نزدیک به 800میلیون ریال فروخته خواهد شد.
به گفته مدیر فروش و خدمات پس از فروش رامک خودرو، در فاز جدید فروش این شرکت و از فردا(سه خردادماه جاری) محصول اکتیون بصورت نقد و اقساط فروخته خواهد شد.
وی همچنین یادآور شد: اوج واردات خودرو در سال1387 و 50هزار دستگاه بود و این رقم در سال گذشته حدود 40هزار دستگاه بوده است.
غفوریان، سهم خودروهای 400تا500 میلیون ریالی که طی سال گذشته در ایران تولید شده است را حدود 26هزار دستگاه اعلام و تصریح کرد: این آمار و ارقام نشان می دهد که این رده قیمتی خودرو سهم چندان زیادی از بازار خودرو کشور را دارا نیست.
وی با تاکید بر اینکه به عقیده ما اشتهای بازار داخلی ایران در رنج خودروهای 400تا 800میلیون ریالی بسیار بیشتر است، اظهار امیدواری کرد که در سال جاری بتوانند چهار هزار دستگاه از محصولات سانگ یانگ را وارد و عرضه کنند.
مدیر فروش و خدمات پس از فروش رامک خودرو همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از برنامه این شرکت برای تولید محصولات سانگ یانگ در ایران خبر داد و گفت: به تازگی موفق به کسب جواز تاسیس کارخانه برای تولید محصول با برند سانگ یانگ شده ایم و امیدواریم در یک برنامه زمان بندی شده به این هدف دست یابیم.
در ادامه این نشست خبری، جواد آدینه قائم مقام شرکت رامک خودرو، نیز گفت: سال گذشته موفق به ورود و عرضه یک هزار و 500دستگاه انواع محصولات هیوندایی، کیا و سانگ یانگ به بازار داخلی شدیم.
به گفته وی، فعالیت شرکت رامک خودرو از سال 1383 و با واردات محصولات "هیوندایی" و "کیا" آغاز شد و از سه سال قبل بصورت انحصاری واردات محصولات سانگ یانگ(SsANGYONG) کره جنوبی را آغاز کرده است.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=1069
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه