مدیرعامل دیار خودرو خبر داد:

محصولات جدید دیار خودرو به زودی وارد بازار خواهند شد

مدیرعامل دیار خودرو در حاشیه نمایشگاه خودرو اصفهان در خصوص برنامه های آینده این شرکت گفت: پروژه طراحی و تولید پلتفرم اختصاصی یک ون (MPV) با همکاری یک شرکت چینی در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، مدیرعامل دیار خودرو در حاشیه نمایشگاه خودرو اصفهان در خصوص برنامه های آینده این شرکت گفت: پروژه طراحی و تولید پلتفرم اختصاصی یک ون (MPV) با همکاری یک شرکت چینی در حال انجام است.

محمدتقی خانلو‌ ادامه داد: دانش فنی این پروژه توسط شرکت دیار خودرو انجام شده و تامین موتور و گیربکس ضمن انعقاد تفاهمنامه با ایران خودرو انجام خواهد شد.

وی افزود: در رده خودروهای سواری سه محصول X۳۵، X۵۵ و X۷ به سبد محصولاتمان اضافه که خودرو X۳۵ تا پنج ماه آینده به مرحله عرضه می رسد‌ همچنین یک پیکاپ هم در برنامه آتی دیار خودرو بوده که تست های فنی آن انجام شده است.

مدیرعامل دیار خودرو گفت: در حال حاضر تیراژ تولید X۳۵ روزانه ۱۰ دستگاه است که برنامه برای افزایش تولید داریم.

خانلو‌ در خصوص شبکه نمایندگی های خدمات پس از فروش گفت: در گذشته ۴۴ نمایندگی فعال داشتیم که با وقفه در تولید، بعضی از آن ها قطع همکاری کردند اما با توجه به شروع مجدد فعالیتمان دعوت به همکاری نمودیم و تا شش ماه آینده شبکه نمایندگی ها کامل می شود.

وی خاطر نشان کرد: قطعات یدکی به تعداد کافی در انبار موجود است و نگرانی بابت تامین قطعه نداریم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=255196
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه