استقبال گسترده از پیش فروش خودرو پارس تندر

ميهن صنعت : پیش فروش پارس تندر از دوشنبه هفته جاری در 700 نمایندگی گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور آغاز و با استقبال گسترده هموطنان خصوصاً قشر جوان روبرو شده است.


به گزارش ميهن صنعت به نقل از  سایپانیوز پیش فروش پارس تندر از دوشنبه هفته جاری در 700 نمایندگی گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور آغاز و با استقبال گسترده هموطنان خصوصاً قشر جوان  روبرو شده است .
امیر حسن امیری مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش محصولات برند شرکای تجاری گروه خودرو سازی سایپا در گفتگو با سایپا نیوز با اعلام این خبر گفت : با توجه به تغییراتی که در خودرو پارس تندر نسبت به تندر 90 انجام شده است استقبال از پیش فروش این خودرو بسیار گسترده بوده و در دقایق اولیه آغاز این  طرح ، 700 دستگاه از این محصول در سراسر کشور پیش فروش شد .
وی افزود : در سه ماهه سوم سال جاری برای ماههای مهر ، آبان و آذر 3000 دستگاه پارس تندر تولید و به بازار عرضه خواهد شد و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده  این رقم تا پایان سال  به 18000 دستگاه خواهد رسید .
امیری تصریح کرد : خودرو تندر 90 یکی از کیفی ترین خودروهای تولیدی کشور در این سطح قیمت میباشد و با تغییرات انجام شده در این محصول و اضافه نمودن آپشن های مورد پسند جوانان با استقبال بی نظیر این قشر از خریداران مواجه شده است.
وی گفت : پارس تندر در دو تیپ پایه با پیش پرداخت 125 میلیون ریال و تیپ اسپورت با پیش پرداخت 135 میلیون ریال پیش فروش گردیده است .
ایشان در خصوص زمان تحویل خودرو های پارس تندر گفت : خودروهای پارس تندر از مهرماه و بر اساس اولویت ثبت نام به مشتریان تحویل داده خواهد شد.
شایان ذکر است تولید این محصول از تیرماه در شرکت پارس خودرو آغاز شده است.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=1813
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه