استيضاح وزير كار مجددا کليد مي‌خورد

يكي از امضاكنندگان استيضاح وزير كار از کليد خوردن مجدد اين استيضاح خبر داد.

يكي از امضاكنندگان استيضاح وزير كار از کليد خوردن مجدد اين استيضاح خبر داد.

به گزارش ميهن صنعت ، مسعود پزشكيان نماينده مردم تبريز، آذرشهر و اسكو در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران از كليد خوردن طرح استيضاح وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي خبر داد و گفت:‌ بعد از اتمام تعطيلات مجلس كه بحث رسيدگي به اعتبارنامه‌ها و تشكيل كميسيون‌ها مشخص مي‌شود طرح استيضاح عبدالرضا شيخ‌الاسلام كليد خواهد خورد.

 
اين طراح استيضاح وزير كار در ادامه افزود: استيضاح وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي كه يكي از طرح‌هاي نيمه‌تمام مجلس هشتم بود با همكاري نمايندگان امضاكننده مجلس هشتم و نمايندگان جديد مجلس نهم پيگيري خواهد شد.

 
وي ابراز اميدواري كرد، طرح استيضاح عبدالرضا شيخ‌الاسلامي وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي زودتر به نتيجه برسد.

 
به گزارش باشگاه خبرنگاران استيضاح وزير كار اواخر اسفندماه سال گذشته در پي انتصاب سعيد مرتضوي به سمت مديرعاملي سازمان تامين اجتماعي كه با واكنش شديد برخي نمايندگان همراه بود كليد خورد و 18 تن از نمايندگان پاي استيضاح نامه عبدالرضا شيخ الاسلامي را امضا كردند اما اين استيضاح به دنبال وعده سعيد مرتضوي براي كناره‌گيري از رياست سازمان تامين اجتماعي از دستور كار جلسه علني خارج شد.

 
شايان ذکر است، با عدم موافقيت رئيس جمهور با استعفاي مرتضوي بار ديگر استيضاح وزير كار به عنوان ابزاري براي بركناري مرتضوي از سمت مديرعاملي سازمان تامين اجتماعي كليد خورد كه همچنان در دستور كار نمايندگان است و قرار است با پيگيري مجدد از سر گرفته شود.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=1472
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه