اولین زن سعودی که خواننده رپ شد+عکس

مسابقه‌ای تحت عنوان Arabs Got Talent در حال برگزار شدن در جهان عرب است. در جدید‌ترین قسمت این مسابقه که شب گذشته از شبکه‌های ماهواره‌ای عرب زبان پخش شد، زنی سعودی بنام «می‌منضور» روی صحنه آمد و خود را اولین زن خواننده رپ در کشورش معرفی کرد.

به گزارش« ميهن صنعت »  به نقل از شیعه آنلاین، رژیم عربستان سعودی که خود را یک رژیم سلفی یا به اصطلاح وهابی معرفی می‌کند، مدعی است که پیروان فرقه وهابیت مسلمانان واقعی هستند و دیگر مسلمانان از مسیر صحیح و صراط مستقیم منحرف شده‌اند.

اما هر از چند گاهی اخبار و یا گزارشاتی از گوشه و کنار عربستان منتشر می‌شود که حقیقت و چهره واقعی این فرقه ضاله را نمایان می‌کند. ظهور اولین زن سعودی که خواننده رپ شده، نمونه‌ای از این دست اخبار است.

گفته می‌شود مسابقه‌ای تحت عنوان Arabs Got Talent در حال برگزار شدن در جهان عرب است. در جدید‌ترین قسمت این مسابقه که شب گذشته از شبکه‌های ماهواره‌ای عرب زبان پخش شد، زنی سعودی بنام «می‌منضور» روی صحنه آمد و خود را اولین زن خواننده رپ در کشورش معرفی کرد.

وی ۲۱ ساله و ساکن کشور مصر است و در یک دانشکده موزیک در قاهره موسیقی و خوانندگی را آموخته است. او اولین آهنگ خود تحت عنوان «مال» را خواند و در آن از تأثیر مال بر زندگی افراد و نیز علاقه مردم به مال و ثروت سخن گفت.

قابل ذکر است ظهور اولین زن سعودی خواننده رپ تعجب افکار عمومی جهان عرب و به ویژه عربستان سعودی را برانگیخته اما تا بدین لحظه هیچ واکنش یا اعتراضی از سوی شیوخ و مفتیان وهابی را شاهد نبوده‌ایم.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=755
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه