میهن صنعت :

اگر سوخت‌گیری نكنید كسی پاسخگو شما نیست!

پیش از تمید مهلت تثبیت سهمیه بنزین 400 تومانی ذخیره شده در كارت‌های سوخت تا آخر خردادماه 86 درصد كارت‌های سوخت نسبت به یك بار عمل سوختگیری مبادرت كرده‌ بودند كه این رقم اكنون به 96 درصد رسیده است.


به گزارش میهن صنعت به نقل از پرشین خودرو ، پیش از تمید مهلت تثبیت سهمیه بنزین 400 تومانی ذخیره شده در كارت‌های سوخت تا آخر خردادماه 86 درصد كارت‌های سوخت نسبت به یك بار عمل سوختگیری مبادرت كرده‌ بودند كه این رقم اكنون به 96 درصد رسیده است.
طبق اعلام شركت ملی پخش فرآورده‌های نفتی دارندگان کارت‌های هوشمند سوخت خودروهای سواری شخصی و موتورسیکلت به منظور تثبیت مشخصات کارت و محاسبه باقیمانده و حفظ سهمیه بنزین در کارت‌های هوشمند سوخت خود باید تا 31 خرداد امسال با مراجعه به یکی از جایگاه‌های سوخت کشور، حداقل نسبت به یک نوبت سوخت گیری اقدام کنند.
بر این اساس شخصی که در این مدت اقدام به سوخت‌گیری می‌کند، سهمیه باقی مانده یارانه‌ای، نیمه یارانه‌ای و آزاد وی محاسبه و به صورت فیزیکی در کارت وی درج خواهد شد که از طریق نمایشگر دستگاه نیز قابل مشاهده است.
به گفته مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران برای تثبیت سهمیه نیازی به سوختگیری نیست بلكه تنها انجام عملیات سوخت‌گیری برای حفظ كامل سهمیه كافی است.
جلیل سالاری تاكید كرد افرادی كه تاپایان زمان مشخص شده اقدام به حداقل یك بار عملیات سوختگیری نكنند، سهمیه آن‌ها به طور كامل حفظ نمی‌شود و شركت پخش هم در این زمینه مسوول و پاسخگو نخواهد بود.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=1436
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه