بازداشت مدیر یک سایت‌ «كليكي»

ﻤﺄموران اقدامات خود را آغاز كرده و در بررسی‌ها متهم شناسایی و دستگیر شد و به جرم خود اعتراف كرد، گفت: متهم انگیزه عمل مجرمانه خود را کسب درآمد بیان كرد.

ريیس پلیس فضاي توليد و تبادل اطلاعات استان اصفهان از دستگيري كلاهبرداري خبر داد كه با راه‌اندازي سايت‌هاي كليكي اقدام به كلاهبرداري از مديران سايت‌ها مي‌كرد.

به گزارش ایسنا سرهنگ خسروی در اين باره گفت: پیرو رصد فضای مجازی در راستاي کاهش تخلفات و جرائم و افزایش امنیت کاربران، کارشناسان فتا سایتی را شناسایی كردند که از جمله سایت‌های کلیکی بود و در این سایت افراد به ازای کلیک روی سایت‌های مختلف اینترنتی وجوهی را از مدیر سایت دریافت می‌کردند.

وي با بيان اينكه از آنجايي كه این موضوع در قانون تجارت الکترونیک جرم تلقی می‌شود، ﻤﺄموران اقدامات خود را آغاز كرده و در بررسی‌ها متهم شناسایی و دستگیر شد و به جرم خود اعتراف كرد، گفت: متهم انگیزه عمل مجرمانه خود را کسب درآمد بیان كرد.

رييس پليس فتاي اصفهان با بيان اينكه پلیس فتا هشدارهاي لازم را به طراحان و سایت‌های تجاری که با کلیک‌ کردن روی تبلیغات، اقدام به کسب و کار اینترنتی می‌كنند، داده مي‌كند. گفت: بنابر قوانین جرایم رایانه‌ای، با اين افراد كه از طريق كليك‌كردن سايت‌ها اقدام به كلاهبرداري مي‌كنند، برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=829
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه