بی‌تاثیری تحریم در تامین قطعات مزدایدک

ميهن صنعت : مدیرعامل مزدا ‌یدك گفت: در حال حاضر از نظر حجم خرید و دپوی قطعات خارجی در بهترین وضعیت در مقایسه با سه سال گذشته هستیم.

به گزارش «ميهن صنعت » به نقل از ایسنا، محمدرضا بابایی اظهار كرد: در شش ماهه‌ دوم سال گذشته با وجود تحریمهای اعلام شده بیشترین حجم خرید قطعات در طول سه سال گذشته صورت گرفت؛ به‌گونه‌ای كه حجم موجودی فعلی تا سه ماهه‌ اول سال آینده را نیز پوشش خواهد داد.
وی با بیان این‌كه با توجه به تكمیل بودن سبد محصولات، سطح سرویس‌دهی و پاسخ‌گویی به نیاز‌های مشتریان در نمایندگی‌های خدمات پس از فروش گروه بهمن افزایش یافته است، خاطرنشان كرد: مزدا‌ یدك تمام قطعات خارجی را از شركت مزدا تهیه كرده و به دلیل اصالت قطعات، حجم مراجعه مشتریان در دوره‌ پس از گارانتی به نمایندگی‌‌های خدمات پس از فروش 43 درصد رشد داشته است و این گونه نبوده كه مشتریان به مراكز خصوصی مراجعه كنند.
مدیرعامل مزدا یدك ادامه داد: در واقع می‌توان گفت تحریمها هیچ تاثیری بر روند فعالیتهای خارجی مزدا ‌یدك نداشته و حتی حجم خریدهای خارجی در چند ماه اخیر بسیار بیشتر از دوره‌های زمانی مشابه در سال‌های گذشته بوده است.
وی با بیان این‌كه در ماه جاری نیز دو نمایندگی جدید به شبكه‌ خدمات پس از فروش گروه بهمن اضافه خواهد شد، خاطرنشان كرد: با افتتاح این نمایندگی‌ها، تعداد نمایندگی‌های فعال در مزدا ‌یدك به 120 نمایندگی‌ در حوزه‌ خودروهای سواری افزایش خواهد یافت.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=945
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه