میهن صنعت :

تجليل از فعالان نمونه صنعت و معدن

از 72 واحد صنعتی و معدنی ، مراکز تحقیقاتی، پیشکسوتان و مدیران صنعتی و معدنی و شهرک های صنعتی نمونه در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن قدردانی شد.


به گزارش میهن صنعت به نقل از  گروه صنعت خبر خودرو، از 72 واحد صنعتی و معدنی ، مراکز تحقیقاتی، پیشکسوتان و مدیران صنعتی و معدنی و شهرک های صنعتی نمونه در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن قدردانی شد.

11 واحد نمونه صنایع غیرفلزی، پنج واحد نمونه صنایع نساجی، شش واحد نمونه صنایع فلزی، برق و الکترونیک، شش واحد نمونه صنایع ماشین‌سازی و نیروی محرکه ، چهار پیشکسوت نمونه صنعتی، سه پیشکسوت نمونه معدن و صنایع معدنی،سه بهره‌بردار معادن زیرزمینی ، شش بهره‌بردار نمونه معادن روباز ، از برگزیدگانی بودند که از آنها تجلیل شد.

همچنین دو مکتشف نمونه سال دارای گواهینامه کشف، 9 واحد صنایع معدنی نمونه ، دو واحد مراکز تحقیق و توسعه واحدهای صنعتی و معدنی نمونه، دو مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی نمونه، دو واحد فنی ـ مهندسی نمونه، دو شرکت صنایع پیشرفته نمونه ، دو طرح صنعتی و معدنی نمونه، چهار مدیرعامل نمونه شهرک های صنعتی، یک قهرمان ورزشی و دو مدیر صنعتی نمونه از دیگر منتخبان بودند که در مراسم روز ملی صنعت و معدن از آنها قدردانی شد.

در این مراسم ، تمبر روز ملی صنعت و معدن نیز به دست وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس رونمایی شد.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=1781
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه