اختصاصي ميهن صنعت :

تداوم سير صعودي كيفيت تيبا

ميهن صنعت : دومين خودروي ملي ايران در ارزيابي هاي ماهانه شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران كماكان روند رو به رشد خود را ادامه مي دهد.

به گزارش« پايگاه خبري تحليلي ميهن صنعت» خودروي تيبا با كاهش نمرات منفي در گزارش ارديبهشت ماه 91 شركت بازرسي كيفيت و استاندارد  كيفيت خود رانسبت به سال گذشته به ميزان قابل توجهي بهبود بخشيد .
براساس اين گزارش  خودروي تيبا در اين گزارش با بهبود كيفيت و كاهش نمرات منفي درمعيارهاي فنربندي و تعليق ، موتور ، بدنه  و ترمز و عدم وجود نمره منفي در معيار نفوذآب بالاتر از خودروهاي چري ويانا و MVM قرار گرفت .
اين درحالي است كه با توجه به تردد بيش از پيش  خودرو تيبا در جاده هاي كشور و افزايش تقاضا براي خريداين خودرو    عرضه آن دربازار با مشكل مواجه شده است كه بنا برا اعلام سايپا برنامه هاي افزايشي براي توليد بيشتر اين خودرو در دستور كار گروه خودروسازي سايپا قرار گرفته است .
گفتني است خودروي تمام ايراني تيبا بدليل مصرف پائين سوخت ، قيمت مناسب ، دسترسي آسان به  خدمات پس از فروش و همچنين ابعاد مطابق با جادهاي پرترافيك ايران رفته رفته جايگاه خود رادر بين خريداران خودرو باز كرده است .

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=1253
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه