میهن صنعت :

تيبا هاچ بك سال آينده به خيابان ها می آید

مدیر بازاریابی و فروش سایپا از عرضه مدل جدید تیبا از اوایل سال آینده خبر داد و گفت : تیبا 5 درب یا هاچ بک از فیس های جدید خودروی تیبا است که در سال 92 به بازار عرضه می شود.


به گزارش میهن صنعت به نقل از خبرخودرو ، مدیر بازاریابی و فروش سایپا از عرضه مدل جدید تیبا از اوایل سال آینده خبر داد و گفت : تیبا 5 درب یا هاچ بک از فیس های جدید خودروی تیبا است که در سال 92 به بازار عرضه می شود.

 

فرامرز طاهری در گفت وگو با خبر نگار خبر خودرو ، در خصوص تغییر قیمت مدل جدید تیبا اظهار داشت : البته تغییر قیمت مدل جدید تیبا بستگی به تغییرات و آپشن ها مختلفی دارد که بر روی این خودرو نصب خواهد شد اما تلاش بر این است که حتی الامکان افزایش قیمتی صورت نگیرد.

وی همچنین با توجه به مزیتهای تیبا و افزایش تقاضای بازارنسبت به این محصول گفت : هدف گذاری شرکت بر روی افزایش تیراژ تولید این محصول است تا علاوه بر سایپا کاشان، در خطوط اصلی تولید شرکت نیز تولید شود.

وی در ادامه از عرضه تندر SR ظرف شش ماه اول سال جاری خبر داد و گفت : بر اساس برنامه ریزی  صورت گرفته تندر SR  تا پایان شهریور ماه  به بازار عرضه خواهد شد.

طاهري همچنین در خصوص قیمت تندرSR گفت : به جهت تغییرات و آپشن های جدیدی که بر روی این محصول نصب شده است قطعا قیمت آن با محصول قبلی متفاوت بوده و کمی گران تر خواهد بود.

مدیر فروش سایپا همچنین به اقدامات گروه سایپا به منظور توسعه سهم بازار و پاسخ گویی بهتر به نیاز مشتریان گفت : هم اکنون 53 درصد از سهم بازار خودرو کشور از نظر تيراژ در اختیار سایپا است و در تلاشیم تا این میزان سهم بازار را حفظ كنيم ضمن اینکه به منظور توسعه سهم بازار و تکمیل سبد محصولات ، در سال جاری یکی ، دو محصول جدید نیز به سبد محصولات سایپا اضافه خواهد شد.

طاهری تندر SR و سراتو را دو محصول جدید سایپا در سال جاری عنوان کرد و گفت : این دو محصول جدید بر اساس وعده های داه شده ، ظرف شش ماهه اول امسال به بازار عرضه خواهند شد .همچنين محصولات دیگری از خانواده کیا و رنو نیز تا پایان امسال و اوايل سال آینده به بازار عرضه خواهند شد.

وی در ادامه به طرح فروش تابستانه گروه سایپا پرداخت و گفت :  طرح فروش تابستانه  امسال سایپا، نیز شباهت کلی به سایر طرح های قبلی دارد اما تلاش می شود اعتبارات  و شرایط فروشی به نوعی باشد که با تحویل  به موقع ، مشتریان هر چه سریعتر خودروهایشان را دریافت کنند.

وی  همچنین از آغاز طرح تکمیلی تهاتر کلید به کلید سایپا خبر داد و  گفت : البته طرح تعويض خودرو هاي دست دوم با خودرو صفر كيلومتر در قالب طرح كليد به كليد در سال گذشته در سراسر كشور اجرا شد و همچنان ادامه داشته اما در سال جاری این طرح تکمیل تر شده است و بزودی بخش نامه آن اعلام خواهد شد.

وی افزود  : اواخر سال گذشته این طرح به صورت آزمایشی آغاز شد و امسال نیز این طرح به صورت تکمیلی اجرا می شود .

وی گفت : در این راستا بسته های بر روی خودروهای دست دومی که تحویل شبکه فروش می شوند آماده شده است که شامل یک گارانتی دوم به روی این خودروها است که انشاء ا… ظرف هفته های آینده این طرح اجرایی خواهد شد.

طاهري افزود : البته شرایط ارائه تسهیلات در این طرح نیز همانند شرایط تسهیلاتی فروش های جاری شرکت است و بنابراین تسهیلات ارائه شده در این طرح بستگی به فروشهای جاری شرکت در آن مقطع زمانی دارد.

مدیر بازاریابی و فروش سایپا همچنین از روند مناسب تولید و انجام تعهدات فروش سایپا خبر داد و گفت : در حال حاضر با جمع آوری موجودی ها ، بخش فروش سایپا در حال عملیاتی كردن همه تعهدات فروش است.

طاهری افزود : با وجود سختی هایی که در بخش تولید وجود دارد و افزایش هزینه های شرکتهای قطعه ساز، هم اکنون تامین هزینه ها با مشکل مواجه شده است اما با این وجود در حال حاضر تعهدات سایپا به روز انجام می شود چرا که معتقدیم نباید تعهدات معوق شوند.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=1297
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه