اتفاقات نود ديشب

درگیری لفظی قلعه‌نویی بافردوسی پور/ ساکت باش بذار حرفم را بزنم!

پرسش نظرسنجی نود، که آیا اراده کافی برای مبارزه با ناپاکی فوتبال وجود دارد یا خیر ؟ که اکثریت قاطع مردم به گزینه ۲ رای دادند و اعتقاد داشتند که برخورد جدی با مفسدان فوتبال صورت نمی گیر

به گزارش «ميهن صنعت »  تابناك نوشت : پرسش نظرسنجی نود، که آیا اراده کافی برای مبارزه با ناپاکی فوتبال وجود دارد یا خیر ؟ که اکثریت قاطع مردم به گزینه ۲ رای دادند و اعتقاد داشتند که برخورد جدی با مفسدان فوتبال صورت نمی گیرد .گل دوم سایپا بر خلاف اطهار نظر گزارشگر بازی در موقعیت آفساید به ثمر رسید . وی همچنین معتقد بود که قبل از به ثمر رسیدن گل استقلال روی طالب لو خطایی صورت نگرفت ولی ضربه کرنر اشتباه بود ، همان کرنر اشتباه موجب زدن گل تساوی استقلال شد .
به گزارش جهان به نقل از «تابناک»، برنامه ۹۰ شب گذشته مانند همیشه دیدنی بود؛ ابراهیم میرزا بیگی کارشناس داوری مهمان حضوری برنامه بود.

فردوسی‌پور برنامه نود را با پرسش نظرسنجی مربوط به این که آیا اراده کافی برای مبارزه با ناپاکی فوتبال وجود دارد یا خیر ؟ آغاز کرد.

 برنامه شب گذشته پیرامون نتایج لیگ آسیا و ، بازی تدارکاتی با موریتانی و بحث تبانی و حواشی لیگ برتر بود.

 کارشناس داوری: گل دوم سایپا آفساید بود

ابراهیم میرزا بیگی کارشناس داوری اعتقاد داشت گل دوم سایپا بر خلاف اطهار نظر گزارشگر بازی در موقعیت آفساید به ثمر رسید. وی همچنین معتقد بود که قبل از به ثمر رسیدن گل استقلال روی طالب لو خطایی صورت نگرفت ولی ضربه کرنر اشتباه بود ، همان کرنر اشتباه موجب زدن گل تساوی استقلال شد.

 دلال پرسپولیسی نبود !

پس ازحاشیه های به وجود آمده در مورد فونیکه سی و اینکه یک نفر از طرف باشگاه پرسپولیس با این بازیکن خارجی وارد مذاکره شده است تا او را به پایتخت بیاورد امشب حکمت مدیر عامل تیم نفت روی خط برنامه نود آمد و در این مورد توضیحاتی را ارائه داد:«ما اشتباه کرده بودیم.سلطانیان از طرف پرسپولیسی ها با فونیکه سی وارد مذاکره نشده بوده و دلال یک تیم خارجی است.من می دانستم تیمی که سردار رویانیان آن را اداره می کند غیر حرفه ای عمل نمی کند.

فونیکه سی دارد با نفت تمرین می کند

او با اشاره به اینکه فونیکه سی از تمرینات تیم قهر کرده بود ادامه داد:«داشتیم راهی تبریز می شدیم که دیدم فونیکه با لباس هایی غیر از لباس باشگاه آمده است.او برای ما شرط گذاشت که اگر در بازی با شهرداری به عنوان بازیکن ثابت به زمین می رود سوار اتوبوس می شود. اما ما زیر بار نرفتیم و با یک مدیریت صحیح قضیه را حل کردیم. خوشبختانه تمام مشکلات حل شده است و فونیکه سی دارد با نفت تمرین می کند.

در ادامه رویانیان مدیر پرسپولیس روی خط آمد.

مدیر پرسپولیس دیگر مهمان تلفنی برنامه ۹۰ بود که اظهار داشت: با وینگادا صحبت کردم و قرار شد بدهی او را بدهیم، در ضمن با آرفی هم رایزنی کردیم و به نتایج مثبتی رسیدیم.

بعداز رویانیان ،محمد قاضی مهاجم ذوب آهن مهمان حضوری برنامه نود بود و گلهای این بازیکن به نمایش گذاشته شد و در مورد تیم ملی هم با وی حرف زد.

علی فتح الله‌زاده مدیرعامل استقلال هم آمد.

علی فتح الله‌زاده مدیرعامل استقلال با بیان اینکه دست‌هایی پشت پرده است که نمی‌خواهند قهرمان شویم، تمرکزم روی دیدارهای آینده است نه ماندن و رفتن، کار مظلومی در استقلال خوب نه، خیلی خوب است و هر روز یک نفر را جانشینم می‌کنند به تشریح آخرین وضعیت آبی‌پوشان پرداخت. وی از دست هیئت مدیره استقلال بشدت شاکی بود.

تمرکزم روی دیدارهای آینده است نه ماندن و رفتن

وی از اظهارنظر در خصوص بحث جدایی‌اش از باشگاه استقلال خودداری کرد و گفت: من در این مورد بطور کامل صحبت کرده‌ام و دیگر نیازی نیست در مورد ماندن یا رفتنم از استقلال حرفی بزنم. من بدون توجه به شایعات و حواشی کار خود را دنبال می‌کنم. فعلا تمرکز من روی سه بازی آینده استقلال و دیدار با الریان قطر است، دیدارهایی که باید تمامی آنها را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

قلعه‌نویی : بازیها باید همزمان برگزار شود

سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی دیگر مهمان تلفنی برنامه ۹۰ بود و اعتقاد داشت بازی تیم تراكتورسازی باید همزمان با بازی تیمهای سپاهان و استقلال انجام شود.

امیر قلعه نویی با ادبیاتی خاص فردوسی پور را به سکوت دعوت کرد.

بر اساس اين گزارش ؛ امیر قلعه نویی درگیری لفظی و یک طرفه ای را به وجود آورد.او که روی خط برنامه آمده بود تا مهمان تلفنی فردوسی پور باشد وقتی داشت در مورد راه آهن و حواشی آن حرف می زد عادل بین حرف هایش پرید تا با قطع کردن حرف های او سوال دیگری را مطرح کند که این واکنش قلعه نویی را به همراه داشت:«امشب خیلی تیکه انداختی.ساکت باش بذار من حرف بزنم.اگر من را روی خط آورده ای اجازه بده تا حرفم را بزنم.امشب خیلی خوشمزه بودی و مدام می گفتی علی ها پشت صحنه هستند و …»

این در حالی بود که فردوسی پور هم در جواب قلعه نویی گفت:«واقعا ادبیات شما خیلی جالب است.»که قلعه نویی هم گفت:«در برنامه شما باید همین طور حرف بزنم.»

بخش پایانی برنامه به بازیهای لیگ دسته اول اختصاص داشت.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=644
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه