در نمایشگاه خودرو داغستان اتفاق افتاد

رئیس جمهور داغستان سمند را پسندید

خستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با حضور گروه صنعتی ایران خودرو در عصر روز پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ماه سال جاری درماخاچ قلعه پایتخت داغستان افتتاح شد .

ه گزارش میهن صنعت به نقل از ایکو پرس ، محمد سلام محمد اف رئیس جمهور کشور داغستان درمراسم افتتاح اولین نمایشگاه اختصاصی کالاهای صنعتی ایران گفت : داغستان دارای بندر مناسبی برای حمل و نقل است که با اتصال به بنادر ایران می تواند در راستای بازار یابی محصولات ایرانی در این کشور ، روسیه و سایر کشور های مشترک المنافع نقش موثری ایفا کند .

وی تاکید کرد : این بندر در خدمت تجار ایرانی برای حضور تولیدات صنعتی ایران  درروسیه است .

محمد اف با تاکید بر گسترش روابط تجاری با ایران خاطر نشان ساخت : خودرو های  ایرانی عرضه شده در این نمایشگاه  می تواند سرفصلی جدیدی برای توسعه صادرات محصولات  صنعتی ایران به جمهوری خود مختار داغستان باشد .

وی تاکید کرد :  داغستان می تواند پروژه های متعددی را در بخش های مختلف از جمله گردشگری، سوخت و انرژی، کشاورزی و تولید برق آبی به سرمایه گذاران ارائه کند.

رئیس جمهور داغستان اظهارداشت  : سمند خودور یی  محکم و ایمن برای مردم روسیه و کشور های مشترک المنافع و داغستان است .

محمد اف تاکید کرد : با توجه به موقعیت جمهوری داغستان و همچنینین تعاملات ایران خودرو با روسیه امید می رود شاهد حضورمحصولات این شرکت و به خصوص سمند در داغستان باشیم .

وی که از غرفه ایران خودرو در نمایشگاه مذکور بازدید می کرد ، خاطر نشان ساخت :

محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از نظر کیفیت و قیمت قابل رقابت در بازار های بین المللی است .

گفتنی است  اولین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با حضور  گروه صنعتی ایران خودرو 50 شرکت صنعتی درداغستان افتتاح شد .

دراین نمایشگاه گروه صنعتی ایران خودرو هایی از جمله سمند ال ایکس ،  سمند اس ای و سورن را به نمایش گذاشته است .

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=552
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه