قائم مقام گروه صنعتي ایران خودرو

رانا 15 ميليوني به بازارمي آيد

قائم مقام گروه صنعتي ایران خودرو با حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی قالب و ابزار در شرکت ساپکو گفت: هم اکنون دو محصول دنا و رانا در انتظار عرضه به بازار های داخلی هستند که مقرر شده است رانا تا ماه آینده با قیمتی حدود 15 میلیون تومان به بازار عر

قائم مقام گروه صنعتي ایران خودرو با حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی قالب و ابزار در شرکت ساپکو گفت: هم اکنون دو محصول دنا و رانا در انتظار عرضه به بازار های داخلی هستند که مقرر شده است رانا تا ماه آینده با قیمتی حدود 15 میلیون تومان به بازار عرضه شود. منتهی هنوز قیمتی برای خودرو دنا مشخص نشده است و قابل ذکر است خودرو رانا برای اولین بار تمام قطعات آن داخلی شده است.

به گزارش ميهن صنعت به نقل از خبر خودرو  ، مهندس سلیمانی افزود: همزمان چند محصول دیگر نیز از جمله وانت L90 تا مهرماه وارد بازار خواهد شد.

وی در خصوص افزایش قیمت محصولات ایران خودرو گفت: هنوز برنامه ای برای افزایش قیمت ارائه نشده است و این تصمیم از سوی کمیته قیمت گذاری خودرو  برنامه ریزی خواهد شد.

وی در پایان گفت: توانایی ساخت داخلي قطعات به میزانی رسیده است که حدود 90درصد قطعات توسط خودروسازان و قطعه سازان داخلی ساخته می شود.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=862
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه