رپ حزب اللهي ها در جواب شاهين نجفي + دانلود

در واکنش به آهنگ بحث بر انگیز شاهین نجفی جمعی از فعالان فرهنگی حزب‌اللهی شعر «مرتد» را به سبک رپ خواندند.

به گزارش ميهن صنعت به نقل از  تریبون مستضعفین پس از این که «شاهین نجفی» رپ‌خوان ایرانی ساکن آلمان به بهانه عناد با جمهوری اسلامی و ارزش‌های آن و معضلات اجتماعی و سیاسی کشورمان مقدسات شیعیان را مایه‌ی طنز انتقادی موهن خود در آهنگ «نقی» کرد، فعالان ارزشی فضای مجازی در وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی وی را مرتد خواندند و با ارائه‌ی محتواهایی مانند پوستر و شعر و… این عمل غیرقابل توجیه را محکوم کردند.

راه‌اندازی صفحاتی چون سرشماری از داوطلبان کشتن شاهین نجفی در شبکه‌های اجتماعی یا وبلاگ کمپین مجازات خواننده مرتد شاهین نجفی از این دست اقدامات بودند. هم‌چنین شیعه‌آنلاین جایزه صد هزار دلاری برای اجرای حکم ارتداد وی مقرر کرده است.

در آخرین اقدام گروهی از فعالان فرهنگی حزب‌اللهی (+) شعری سرودند و آن را با سبک رپ (سبک خود شاهین نجفی) اجرا کردند و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند. این آهنگ که «مرتد» نام دارد حال و روز پریشان و کابوس‌هایی را تصویر می‌کند که یک مرتد از ترس اجرای حکم‌اش توسط یک مسلمان انقلابی روز و شب به آن دچار خواهد بود. در این تصویرسازی مرتد همواره سایه‌ی شهید مصطفی مازح (عامل اجرای حکم ارتداد سلمان رشدی که در این راه به شهادت رسید) را بالای سر خود می‌بیند.

یکی از سازندگان این آهنگ در صفحه گوگل پلاس خود نوشت: «در طول ساخت آهنگ و وقتی ساعت ۶:۳۰ صبح آهنگ کامل شد و روی خط قرار گرفت، فقط اون صحنه ای توی ذهنمون بود که در زمان جنگ بچه های رزمنده چندین روز نمی‌خوابیدند تا پلی خاکی ساخته بشه و نیروهایی که اون طرف توی محاصره بودند رو نجات بدند. شهید آقا مرتضی آوینی از یکی از رزمنده ها میپرسید چند روزه نخوابیدی ، چرا استراحت نمیکنی؟ در حالی که خواب تو چشماش موج میزد و سعی میکرد خودشو سرحال نشون بده گفت : توی هر دقیقه ای که ما طول بدیم ، بچه ها اونور توی محاصره و زیر رگبار خمپاره ها دارن یکی یکی شهید میشند، اونوقت من برم استراحت کنم؟»

دانلود آهنگ «مرتد»

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=959
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه