سرویس پیامک تلفن ثابت خود را فعال کنید

مشترکان با این سرویس می توانند با تلفن ثابت خود و از طریق اینترنت به دیگر مشترکان SMSارسال کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان: قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران از راه اندازی سرویس پیام کوتاه اینترنتی تلفن ثابت با نام تجاری اسانک خبر داد و گفت:مشترکان با این سرویس می توانند با تلفن ثابت خود و از طریق اینترنت به دیگر مشترکان SMSارسال کنند.

ابراهیم یافتیان با اشاره به راه اندازی این سرویس جدید از سوی شرکت مخابرات استان تهران اظهار داشت: با استفاده از SMSاینترنتی تلفن ثابت مشترکان این امکان را خواهند داشت تا با شماره تلفن ثابت خود از طریق اینترنت، به مشترکان تلفن همراه با تلفن ثابت پیام کوتاه ارسال کنند.

وی ادامه داد: شماره فرستنده پیامک در این سرویس همان شماره تلفن ثابت مشترک بوده و حتی مشترکان می توانند پاسخ پیام خود را از خطوط مورد نظر دریافت کنند.

یافتیان با اشاره به نام تجاری اسانک برای این سرویس راه اندازی این سرویس را با همکاری شرکت پیام افزار پیک اسا و مجوز مخابرات اتسان تهران عنوان کرد و گفت:با کمک سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت مشترک می تواند به جای ارسال و دریافت پیام کوتاه با پیش شماره های مجازی 1000 و 2000 و 3000 با شماره تلفن ثابت خود پیامک ارسال و دریافت کند.

قائم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران افزود:این سرویس هم اکنون فعالسازی شده و در حال واگذاری به متقاضیان است به نحوی که متقاضیان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.asanak.ir و ثبت درخواست خود سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت را فعال کنند.

به گفته وی فعالسازی این سرویس در دو مدل مشترکان عادی و اعتباری قابل انجام است که در نوع سرویس برای مشترکان عادی ،محدودیت ارسال سقف 100 واحد پیامک در یک روز،عدم پرداخت هزینه بابت فعالسازی شماره و پرداخت هزینه ارسال پیامک روی قبوض تلفن متقاضی در انتهای هر دوره به عنوان ویژگی این سرویس مدنظر قرار گرفته است.

یافتیان خاطرنشان کرد: برای مشترکان اعتباری ارسال پیامک از طریق این سرویس بدون محدودیت روزانه بوده و مشترک می تواند تا سقف اعتبار خریداری شده را مصرف کند.

پیش از این شرکت مخابرات سرویس ارسالSMS روی تلفن ثابت را به صورت آزمایشی امتحان کرد که این سرویس به دلیل نیاز به گوشی های تلفن ثابت خاص پیامک با استقبال خوبی از سوی مشترکان تلفن ثابت روبرو نشد.  

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=823
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه