میهن صنعت :

فراز و فرود قیمتی 207 در آستانه ماه رمضان

آخرین هفته از تیرماه که تعطیلات تابستانی را به ماه رمضان پیوند می داد با کاهش 500 هزار تومانی قیمت 207 اتومات در بازار خودروها همراه شد اما این کاهش نیم میلیون تومانی، 207 را از زیر سایه گرانی بیرون نیاورد، زیرا در کنار این کاهش قیمت، دنده ای این خودرو با


به گزارش میهن صنعت به نقل از پرشین خودرو، به گفته نمایشگاه داران پایتخت، در روزهای پایانی تیرماه دنده اتومات این خودرو، 28 میلیون و 500 هزار تومان دست به دست شد و این در حالی بود که در روزهای ابتدایی تیرماه قیمت این خودرو به 29 میلیون تومان رسیده و رکورد گرانی را شکسته بود.
به نظر می رسد آغاز ماه رمضان که سفرهای استانی را کاهش می دهد، توانسته است کمی بازار را تحت تاثیر قرار داده و جلوی روند صعودی قیمت ها را بگیرد اما کاهش سفرهای تابستانی، پشت دلیل قانع کننده گرانی این روزهای بازار خودروها مانده است و اجازه ای برای خودنمایی ندارد.
چرا که فعالان بازار معتقدند؛ عرضه 206 و 207 به بازار کم شده است و این کاهش بهاره تولید خودروها به گرانی های فصل سفر دامن زده و رکوردهای افزایش قیمت را به جا گذاشته است.
در این میان، هر چند که 207 اتومات در آخرین هفته تیرماه 500 هزار تومان کاهش قیمت یافت اما مدل دنده ای این خودرو علاقه ای به ارزانی نداشت و راه گرانی را ادامه داد.
به نوشته رانه نیوز، دنده ای این خودرو، با افزایش 400 هزار تومانی به 24 میلیون و 200 هزار تومان رسید این در حالی بود که در هفته دوم تیرماه 207 دنده ای از سوی نمایشگاه داران 23 میلیون و 800 هزار تومان قیمت داده میشد.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=2146
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه