میهن صنعت :

مدیرعاملان جدید شرکت قالب های صنعتی سایپا و سایپا پرس منصوب شدند

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حکمی ابراهیم قلی پور را به سمت مدیرعامل شرکت قالب های صنعتی سایپا منصوب کرد.


به گزارش میهن صنعت ، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حکمی ابراهیم قلی پور را به سمت مدیرعامل شرکت قالب های صنعتی سایپا منصوب کرد.

مهندس نعمت الله پوستین دوز در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت قالب های صنعتی سایپا که با حضور جمعی از مدیران ارشد گروه برگزار شد با اشاره به برنامه های گروه خودروسازی سایپا در حوزه طراحی و مهندسی گفت: نیاز داریم از نیروهای جوان در کنار تجربیات مدیران در شکل گیری چارچوب های طراحی و تهیه محصول یاری بگیریم.

شایان ذکر است مهندس قلی پور فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف با 17 سال سابقه فعالیت در صنعت کشور و حضور در شرکت هایی از جمله مگاموتور، تام ایران خودرو، مجموعه پرسی ایران خودرو و همچنین عضویت در هیئت مدیره شرکت قالب های صنعتی سایپا بوده و ارائه طرح های نوین تحقیقاتی و ارتباط صنعت و دانشگاه از فعالیت های وی است.

پیش از این اکبر شمس مدیرعاملی شرکت قالب های صنعتی سایپا را بر عهده داشته است.

همچنین مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حکمی محمدرضا دانش کوش را به سمت مدیرعامل شرکت سایپاپرس منصوب کرد.

مهندس نعمت الله پوستین دوز در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت سایپاپرس ضمن قدردانی از زحمات دکتر فضل الله جمالو در دوسال اخیر گفت: آقای جمالو با فعالیت های خود نظم تولیدی شرکت سایپاپرس را ارتقا داد که جا دارد از خدمات صادقانه و بی شائبه ایشان تشکر و قدردانی کنیم.

وی افزود: امیدواریم از تجربیات دکتر جمالو در سایر بخش های گروه استفاده شود.

مهندس پوستین دوز خاطرنشان کرد: با توجه به استعفای آقای جمالو به دلیل کسالت بر آن شدیم که یکی دیگر از ذخائر گروه خودروسازی سایپا یعنی آقای مهندس دانش کوش را جانشین ایشان کنیم.

شایان ذکر است دانش کوش فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با 30 سال سابقه فعالیت در صنعت کشور و مدیریت در شرکت هایی از جمله کفش وین، صنایع کانی غیرفلزی، شرکت پشم شیشه ایران، زاگرس، هپکو، و قائم مقام مدیرعامل سازه گستر، عضو هیات مدیره سایپاآذین بوده است.

وی پیش از این به عنوان مدیرعامل شرکت سیکو فعالیت نموده است.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=1961
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه