مدیر صادرات ایران خودرو خبر داد:

حضور صادراتی در بازارا خودرو روسیه در دستور کار است

مدیر صادرات گروه صنعتی ایران خودرو در جمع خبرنگاران در خصوص صادرات محصولات ایران خودرو گفت : برنامه ویژه ‌ای برای صادرات به روسیه خواهیم داشت اما زیرساخت‌های لازم فراهم شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، مدیر صادرات گروه صنعتی ایران خودرو در جمع خبرنگاران در خصوص صادرات محصولات ایران خودرو گفت : برنامه ویژه ‌ای برای صادرات به روسیه خواهیم داشت اما زیرساخت‌های لازم فراهم شود.

وی گفت : خودروهای سورن، تارا، دنا و چند محصول دیگر به روسیه ارسال شد تا بازار خودرو روسیه را به درستی ارزیابی کنیم. باید الزاماتی را که بازار خودرو روسیه و قوانین آن می‌طلبد، اجرایی کنیم.

نیک‌بین ادامه داد : بررسی‌های ما نشان داد که خودرو تارا بیشترین اقبال را در بازار روسیه داشته و بر همین اساس آماده‌سازی بخش خدمات و قطعات محصول تارا در کشور روسیه در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود : ما معتقدیم باید جریان انتقال تکنولوژی بین دو کشور ایران و روسیه برقرار شود و بر همین اساس در حال گفتگو با روس‌ها هستیم. در حال ارزیابی موضوعات هستیم و پس از اینکه موضوعات به سرانجام رسید، اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نیک‌بین گفت : در ابتدا به صورت سی‌بی یو وارد بازار روسیه شده‌ایم و پس از ارزیابی کامل در خصوص ورود به صورت سی‌کی‌دی نیز تصمیم خواهیم گرفت. وی ادامه داد : از سال ۱۳۸۴ ساختاری در ایران خودرو برای صادرات شکل گرفت که تا این لحظه حدود ۲۵۰ هزار خودرو صادر شده است. انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=272054
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه