«میهن صنعت» گزارش می دهد:

کامیون فورس F۲۱۰ بهمن دیزل معرفی شد

 کامیون فورس F۲۱۰ با ظرفیت ۱۲ تن باری و پیشرانه کامینز ۴ سیلندر خطی ۱۶ سوپاپ توسط بهمن دیزل رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، کامیون فورس F۲۱۰ با ظرفیت ۱۲ تن باری صبح امروز (یکشنبه 10 اردیبهشت ماه) طی مراسمی توسط بهمن دیزل معرفی شد و مدیرعامل این شرکت در جریان این رونمایی عنوان کرد: کامیون فورس F۲۱۰ حلقه گمشده ناوگان حمل و نقل کشور است که ما موفق شدیم آن را به تولید برسانیم.

خضری؛ مدیر عامل بهمن دیزل در ادامه گفت: تولید محصولات باری و کشنده می تواند به نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور کمک کند و ما بخشی از این مسئولیت را بر عهده گرفتیم.

وی افزود: کامیون فورس F۲۱۰ از ظرفیت 12 تنی برخوردار بوده که با توجه به نیاز بازار تولید شده و قرار است فاصله بین کامیون هشت تن و کشنده هجده تنی را پوشش دهد.

خضری ادامه داد: در مجموع دو شیف 40 دستگاه از این خودرو تولید می شود که انتظار می رود رقم سالیانه آن حدود 10 هزار دستگاه در سال باشد.

کامیون فورس F۲۱۰ بهمن دیزل از پیشرانه کامینز ۴ سیلندر خطی ۱۶ سوپاپ و یک جعبه دنده دستی ساخت شرکت فست بهره برده است. از تجهیزات این محصول بهمن دیزل می توان به سیستم کنترل شروع حرکت خودرو در سر بالایی، سیستم هشدار برخورد از جلو، سیستم ترمز اضطراری و کروز کنترل اشاره کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=261944
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه