در امتداد «ترسیم زندگی بدون مرز»

محصولات احتراق داخلی فونیکس در نمایشگاه خودرو تهران

در ادامه روند نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران، حضور قابل توجه علاقه‌مندان و متخصصان این صنعت برای بازدید از محصولات فونیکس نیز ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، در کنار نمایش تکنولوژی PHEV در تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید و پیش‌نمایشی از تیگو 7 پرو پلاگین هیبرید به عنوان محصول آینده این برند، برند فونیکس خودروهای احتراق داخلی خود را نیز در همین عرصه به نمایش گذاشت. مدل‌های به نمایش درآمده نشان دهنده تلفیقی از فناوری پیشرفته، عملکرد بی بدیل و طراحی آوانگارد هستند که بر تعهد فونیکس به ایجاد نوآوری در چشم انداز خودرو تاکید می‌کند.

تیگو 8 پرو مکس؛ سمفونی قدرت و تطبیق پذیری

تیگو 8 پرو مکس، به‌عنوان پرچمدار محصولات مبتنی بر موتورهای احتراق داخلی، با نمایش داده شدن به عنوان یک شاسی بلند چهار چرخ محرک، در کانون توجه قرار گرفته است. تیگو 8 پرو مکس، به یک موتور قوی 2 لیتری TGDI مجهز است که تجربه رانندگی بی نظیری را در مسیرهای مختلف نوید می‌دهد. تلفیقی از طراحی و مهندسی پیشرفته در تیگو 8 پرو مکس نشان دهنده تعهد فونیکس به تعریف مجدد معیارها در عملکرد است.

فونیکس اف‌ایکس؛ تجسم پویایی و جوانی

آریزو 6 جی‌تی، شکستن رکوردها با ظرافت مدرن

در خط مقدم ویترین فونیکس، آریزو 6 جی‌تی قرار دارد. سدان نه تنها رکورد سرعت را شکسته است، بلکه ظرافت را در حرکت تعریف می‌کند. آریزو 6 جی‌تی با سرعت شگفت انگیز 7 ثانیه، با افتخار به عنوان سریع ترین سدان مونتاژ شده در ایران ایستاده است. فراتر از سرعت نفس‌گیر، این سدان دارای طراحی مدرن و تهاجمی است که چشم‌ها را به خود خیره می‌کند. آریزو 6 جی‌تی با مجموعه کاملی از رادارهای کمک راننده پیشرفته (ADAS)، اوج ایمنی و فناوری پیشرفته را نشان می دهد و استاندارد جدیدی را برای سدان مدرن ایجاد می کند.

در حالی که بخش مهمی از توجه بازدیدکنندگان از نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران به بررسی دستاوردهای فونیکس معطوف است، آنها صرفاً شاهد نمایش خودروها نیستند و به سمت آینده رانندگی قدم می‌گذارند. تعهد فونیکس به پیشبرد مرزهای برتری خودرو در تمام جزئیات مشهود است؛ از موتورهای قدرتمند گرفته تا طراحی های شیک و ویژگی های ایمنی پیشرفته. این نمایشگاه گواهی بر چشم انداز فونیکس است؛ تعریف مجدد تجربه رانندگی و تعیین استانداردهای جدید برای صنعت.

فونیکس از شرکت‌کنندگان دعوت می‌کند که فراتر از بازدید، خود را در آینده حمل و نقل غوطه‌ور کنند؛ آینده‌ای که در آن قدرت، سبک و نوآوری به‌طور یکپارچه برای ایجاد تجربه‌ای مانند رانندگی با یکدیگر تلاقی می‌کنند. نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران مرحله‌ای را نشان می‌دهد که خودروهای احتراق داخلی فونیکس در کنار محصولات PHEV از این برند در مرکز صحنه قرار می گیرند و سفری به عصر جدیدی از درخشش خودرو را به نمایش می‌گذارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=271068
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه