میهن صنعت:

پیام تبریک مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به مناسبت عید سعید فطر

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه مسلمانان به ویژه همکاران گروه خودروسازی سایپا و صنعتگران تلاشگر کشور تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، متن پیام جواد توسلی مهر در ادامه می‌آید:
اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَهِ وَاَهْلَ الْجُود وَالْجَبَرُوتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِ وَالرَّحْمَهِ
خدایا اى اهل بزرگى و عظمت و اى شایسته بخشش و قدرت و سلطنت و اى شایسته عفو و رحمت
رمضان، زیباترین جلوه ارتباط انسان با خالق باری‌تعالی و نمود روشنی از گشایش درهای رحمت به روی مومنان است و بی‌شک آنان که برکت رمضان را به دل و جان فراخواندند، اکنون با قلبی آکنده از ایمان و باور، عید فطر را به سُرور می‌نشینند.
پایان هر طاعات عیدی بزرگ است که برازنده آن عبادت است، رمضان فصل وصل و فطر ضیافت‌گاهی برای وصال است.
عید فطر آغازی است برای تولد دوباره انسان‌ها و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان‌های پاک و بیدار آنها. عیدی که فطرت‌های پاک، اجر و پاداش آن را در نخستین روز از ماه شوال تنها در قرب الهی جستجو می‌کنند. به راستی خداوند متعال این روز را از میان دیگر روزها برگزیده است تا برای بندگانش این فرصت فراهم آید که نزد حضرت او گرد آیند و ادب بندگی به جای آورند.
امید است همراهی و همدلی از برکات این ماه عزیز سرلوحه عملکرد و رفتار همه ما باشد و با توشه‌ای که در این ماه با عظمت و پرخیر و برکت برداشته‌ایم، در جهت تحقق اهداف شعار سال جهش تولید با مشارکت مردم تلاش کنیم.
بر این اساس با همبستگی و وحدت در کنار یکدیگر برای اعتلای جایگاه گروه خودروسازی سایپا کوشش مضاعف خواهیم کرد تا نظاره‌گر پیشبرد اهداف عالیه شرکت در جهت بهبود فعالیت‌ها، نوآوری، ‌بهره‌وری و استفاده بهینه از امکانات و سرمایه‌های ملی باشیم.
از خداوند متعال،‌ سلامتی و موفقیت روز افزون به‌ همراه شادکامی و خوشبختی برای هموطنان و همکاران عزیز و خانوادۀ محترمشان را مسألت می‌نمایم.
امیدوارم رحمت رمضان تا همیشه بر فضای جان و دلمان جاری بماند و خداوند متعال توفیق بهره‌مندی از فیوضات ماه پرخیر و برکت رمضان را در سال‌های آینده، تحت زعامت و هدایت‌های روشن‌گرانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به همگان عطا فرماید.

جواد توسلی مهر
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=279989
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه