«میهن صنعت» گزارش می دهد؛

سبد گسترده خدمات امداد خودرو ایران

آبی پوشان جاده مخصوص نه تنها بخش عمده بازار خودروهای سواری را در اختیار دارند بلکه با ارائه سبد گسترده خدمات امداد خودرو ایران توانسته اند ، آرامش و آسایش خیال را به مشتریان خود ارائه دهند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، ارائه خدمات پس از فروش در سال های اخیر علاوه براینکه یکی از اصلی ترین ابزارهای رقابت به شمار می آید، بلکه سهم زیادی در توسعه و افزایش اعتبار یک برند ایفا می کند.

با ورود محصولات خارجی به خصوص در دوران پیش از تحریم ها نیز وضعیت عرضه خدمات پس از فروش به طور کلی دگرگون شد و نگاه ها و ذائقه مشتریان به آنها تغییر کرد.

این موضوع باعث شد که بسیاری از شرکت های تولید و واردکننده در ارائه خدمات پس از فروش خود بازنگری کرده و شیوه های جدیدی را در پیش بگیرند.

ایران خودرو اما بیش از دو دهه است که با راه اندازی و تاسیس امدادخودروایران تلاش کرده است که علاوه بر افزایش سطح ارائه خدمات به مشتریانش ، زمینه های ارتقاء سطح کلی این مقوله در کشور را نیز فراهم کند.

در واقع این موضوع از یک جهت ریشه در درک مسئولیت اجتماعی آبی پوشان جاده مخصوص دارد و از جهت دیگر درک بالای این شرکت در فهم ابزارهای رقابت را نشان می دهد.

به همین دلیل امداد خودروایران طی بیش از دو دهه ای که از آغاز فعالیتش می گذرد، به طور مرتب سعی کرده است که کمیت مراکز خدمات دهی سیار را افزایش دهد و هم از نظر کیفی آن را بالا ببرد.

در این میان همچنین تلاش کرده است که تنوع و توسعه خدمات را نیز در دستور کار قرار بدهد.

درواقع امدادخودروایران در تلاش است تا از یک سو مشتریان در هر ساعت از شبانه روز با خیال راحت از محصولات خود استفاده کنند و از سوی دیگر نگرانی و اضطرابی در خصوص بروز مشکلات احتمالی نداشته باشد.

چون امداد خودروایران با توجه به افزایش ناوگان و گسترده شدن انواع خدمات 24 ساعته و در طول 7 روز هفته با استفاده از تیم متخصص و باتجربه آماده ارائه سرویس های لازم است.

نکته قابل تامل این است که امداد خودرو ایران می تواند در کمتر از 40 دقیقه خود را به محل و موقعیت اعلام شده برساند و بنا به وضعیت خودرو به سرعت خدمات رسانی را آغاز کند.

این خدمات نیز به ضریب آسیب و مشکل بستگی دارد.با این حال امداد خودرو خدماتی مانند عیب یابی ، تعمیر در محل ، مشکلات برق خودرو ، حمل و حتی صافکاری و کارشناسی برای خرید و فروش را هم به مشتریان ارائه می دهد.

امداد خودرو به‌صورت شبانه‌روزی، ارائه خدمات راهنمایی و نجات، مکانیک سیار ، تعویض روغن و آپارات سیاربخش دیگری از خدمات امدادخودرو ایران است که دارندگان خودروهای سواری ارائه می دهد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=276687
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه