سازمان بورس و اوراق بهادار:

‎ صلاحیت حرفه ای دکتر سید هادی ابطحی برای تصدی سمت “ مدیرعامل گروه مالی صندوق بازنشستگی کشوری” تایید شد

بعد از انتصاب سید هادی ابطحی به عنوان مدیرعامل گروه مالی صندوق بازنشستگی کشوری، صلاحیت حرفه ای وی از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار تایید و ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»،‎ بعد از انتصاب سید هادی ابطحی به عنوان مدیرعامل گروه مالی صندوق بازنشستگی کشوری، صلاحیت حرفه ای وی از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار تایید و ابلاغ شد.

‎صلاحیت حرفه ای دکتر سید هادی ابطحی که از مدیران با سابقه و با دانش حوزه بازار سرمایه و مالی و اقتصادی کشور است از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار برای سمت مدیر عاملی گروه مالی صندوق بازنشستگی کشوری تایید شد.

‎از دیگر سوابق کاری ابطحی می توان به مدیرعامل و عضو هیئت مدیره کارگزاری بانک صادرات، نزدیک به یک دهه حضور در سمت های مختلف در‌ نهادهای مالی و کارگزاری بانک مسکن، عضو کمیته سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین، عضو هیئت مدیره شرکت کارگزاری بیمه رستاک، مدیر اجرایی صندوق ها و سبدهای سرمایه گذاری کارگزاری بانک مسکن، عضو هیئت مدیره شرکت سبدگردان آتیه توکا و مدرس دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه آزاد و بانک مرکزی اشاره کرد.

‎لازم به ذکر است سید هادی ابطحی در آذرماه سال جاری با حکم مهدی مسکنی، رییس صندوق بازنشستگی کشوری به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره گروه مالی صندوق بازنشستگی کشوری منصوب شده بود و اکنون با طی مراحل قانونی و روال معمول شرکت های بورسی و اقتصادی، تایید صلاحیت وی و اعضای جدید هیئت مدیره، آقایان علی حسنی، رسول رحیم نیا، هادی خواجه زاده دزفولی، محمد بختیار نصرآبادی از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار تایید و ابلاغ شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=274920
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه