«میهن صنعت» گزارش می دهد؛

لکسس GX مجهز به فر برای پخت پیتزا می شود!

لکسس قرار است برای سال جاری یک به روز رسانی کوچک در شاسی بلند GX ایجاد کند که شامل اضافه کردن فر برای تهیه پیتزا می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»،  این خودروساز ژاپنی قرار است طی همکاری با برند تولید کننده لوازم لوکس (Monogram)، شاسی بلند لکسس GX را به یک دستگاه فر برای پخت پیتزا و فضایی برای قرار دادن نوشیدنی تجهیز کند.

براساس اعلام لکسس، این شاسی بلند با قیمت 65 هزار دلار به فروش خواهد رسید. لکسوس GX با فر برقی30 اینچی Monogram برای پخت پیتزا، نان فانتزی یا هر  نوع غذایی که مدنظر کاربر است، ارائه می شود. از طرفی دارای فضایی برای خنک نگهداشتن نوشیدنی و همچنین برای قرار دادن قاشق و چنگال در وسط کنسول مرکزی است.

ظاهر لکسس Monogram GX نسبت به نسخه استاندارد تغییراتی نداشته و برای مشاهده امکانات جدید آن باید به کابین و بخش داخلی خودرو مراجعه کرد. روکش چرم شتر کابین این خودرو در نگاه نخست جلب توجه می کند که از این روکش در فضای فر در عقب نیز بهره برده اند. بخش های فلزی این کابین ترکیبی از برنج و تیتانیوم بوده که سنگ Dekton نیز قابل توجه است.

یکی از ویژگی های قابل توجه استفاده از heated ice press است که می تواند یخ ها را به شکل گوی زیبایی در کمتر از 60 ثانیه تحویل دهد و  درست در وسط صندلی های عقب قرار گرفته است.

لیست تغییرات شاسی بلند لکسس GX

  • فر هوشمند  Flush Hearth ساخت Monogram در سایز 30 اینچ
  • یخ پرس Monogram Forge Heated Ice Press (تهیه گوی های یخی)
  • فضایی برای قرار دادن نوشیدنی و لیوان
  • محفظه خنک کننده نوشیدنی
  • فضایی برای قرار دادن قاشق و چنگال

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=285505
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه