«میهن صنعت» گزارش می دهد؛

رونمایی از کشنده جدید کرمان موتور در نمایشگاه خودرو شیراز

  گروه کرمان موتور در نخستین روز نمایشگاه خودرو شیراز از کشنده جدید خود رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»،  گروه کرمان موتور در نخستین روز نمایشگاه خودرو شیراز از کشنده جدید خود رونمایی کرد. این کشنده در کارمانیا تولید و روانه بازار کشورمان می شود.

کشنده جدید کرمان موتور با عنوان کی ام اس XT1856 شناخته می شود که امروز (سه شنبه 22 خردادماه 1403) در معرض نمایش عموم قرار داده شده و به دلیل استفاده از طراحی مدرن و استانداردهای مطابق روز دنیا مورد توجه علاقه مندان و اهالی رسانه این حوزه قرار گرفته است.

مشخصات کشنده جدید کارمانیا

کشنده کی ام اس XT1856 کرمان موتور از کابینی با طراحی مدرن بهره برده که به دلیل استفاده از آلیاژ مناسب در ساخت، از جهت آیرودینامیکی شرایط خوبی دارد. ضریب آیرودینامیکی کابین 0.45 است و باید اضافه کرد که کابین این محصول تازه وارد موفق شده تا استاندارد تصادف و واژگونی 29R را پاس کند و در مقایسه با رقبای خود، رشد 3 تا 15 درصدی را در آزمون های مختلف تجربه کرده است. یکی دیگر از مواردی که نمی توان به سادگی از آن عبور کرد، ارتقا 30 درصدی میزان ایزولاسیون کابین جهت حرارت و صدا نسبت به مدل های قبلی است.

کشنده جدید کارمانیا در بخشی فنی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. این کشنده از سیستم لود بر روی اکسل عقب یا به اصطلاح باسکول دیجیتال بهره می برد.این وسیله از سنسورهای مختلف برای اندازه‌گیری نیروی وزن اشیاء استفاده می‌کند و نتیجه را به صورت دیجیتالی نمایش می‌دهد.

حداکثر ترک موتور این کشنده 2600 نیوتون متر است که هماهنگی خوب موتور با گیربکس پیشرفته زد اف آلمان باعث شده تا میزان مصرف سوخت در هر 100 کیلومتر 5 درصد کمتر از سایر رقبا باشد. اکسل پیشرفته این کشنده ساخت یک شرکت هندی است که از فناوری MAN بهره برده و از نوع میتنس فری است. در اخر باید گفت که اکسل مورد استفاده یک میلیون و 800 هزار کیلومتر تست عملکرد را با موفقیت پاس کرده است.

شیراز به عنوان مهمترین منطقه بازرگانی و تجارت جنوب کشور شناخته می شود که در تاریخ 22 تا 25 خرداد 1403 میزبان بیست و یکمین نمایشگاه خودرو است. این نمایشگاه در محل نمایشگاه های بین المللی شیراز برگزار می‌شود و غرفه کرمان موتور نیز در این نمایشگاه واقع شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=283745
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه