پیشکسوت فوتبال ایران:

باید در خط دفاع نقاط ضعف مان را برطرف کنیم/این روزها همبستگی فوق العاده ای در تیم ملی کشورمان بوجود آمده

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به برد تیم ملی مقابل ویتنام، گفت: باید برابر تیم‌هایی همچون عراق و سایر قدرت‌های آسیا، نقاط ضعفمان را برطرف کرده تا به قهرمانی دست پیدا کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «میهن صنعت»، ایمان عالمی در خصوص پیروزی دو بر صفر ایران برابر ویتنام گفت: بازی خوبی را از ملی پوشانمان شاهد بودیم. یک دیدار روان، هجومی و بسیار زیبا را مشاهده کردیم اگرچه ویتنام با یمن تفاوت داشت اما در مجموع عملکرد خوبی برابر این تیم داشتیم.

وی تاکید کرد: این روزها همبستگی فوق العاده ای در تیم ملی کشورمان بوجود آمده که این کمک موثری به فوتبال ما کرده است. اعتقاد دارم می توانیم با این روندی که آغاز کرده ایم به فینال جام ملت های آسیا برسیم.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه گفت: کی روش کاملا متوجه شده که برابر هر تیمی با چه سیستمی بازی کند و این یکی از محسنات این سرمربی است که حالا باید خود را آماده دیدار برابر عراق کند.حتی هافبک و مهاجمان ما عملکرد بسیار خوبی داشتند و توانستند کاملا بازی را در اختیار داشته و اجازه خودنمایی به حریف را ندهند. درون دروازه هم بیرانوند روز سختی را سپری نکرد اما در یکی  دو حمله ای که ویتنامی ها داشتند او عملکرد خوبی داشت.  باید در خط دفاع نقاط ضعف مان را برطرف کنیم زیرا با حریفانی بازی داریم که دیگر شرایط تیم هایی مثل یمن و ویتنام را ندارند.

وی در خصوص تیم ملی ویتنام هم گفت: این تیم سرعتی بود و در دقایق ابتدایی، کمی ما را اذیت کرد اما در مجموع تنها چشم به ضدحملات داشت و یکی دو بار هم خطرناک ظاهر شد. باید هوشیار باشیم که تیم هایی که بعد از این با آنها قرار است با آنها بازی کنیم به مراتب خطرناکتر از از یمن و ویتنام هستند.

عالمی در خصوص آخرین دیدار تیم ملی کشورمان در مرحله گروهی برابر عراق گفت: عراق به دنبال صدرنشینی است. آنها بازیکنان خوبی دارند که توانستند دو دیدار خود را با پیروزی پشت سر بگذارند و حالا می خواهند با صدرنشینی در گروه به عنوان تیم اول صعود کنند. کی روش باید برنامه خاصی برابر این دیدار داشته باشد تا بتواند به عنوان تیم اول به دور بعد صعود کند.

پیشکسوت استقلال در پایان خاطرنشان کرد: باید برد برابر یمن و ویتنام را فراموش کنیم. تنها سه روز فرصت داریم که خود را آماده بازی برابر عراق کنیم. باید تمام تمرکزمان را بر روی این دیدار بگذاریم تا در پایان عراق را شکست بدهیم و به عنوان صدرنشین از گروه خود صعود کنیم./مهر

انتهای پیام/
لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=170656
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه