مذاکره فدراسيون با بيش از 20 تيم براي بازي تدارکاتي

کفاشيان:دوامتيازکسرشده به پرسپوليس برميگردد

رييس فدراسيون فوتبال گفت: کسي براي دريافت پول بلوکه شده فدراسيون فوتبال ايران مدعي نشده است.


میهن صنعت به نقل از ورزش سه : علي کفاشيان در رابطه با مدعي شدن يکي از خبرنگاران مبني بر تعلق پول بلوکه شدن فدراسيون فوتبال به وي اظهار کرد: چنين چيزي صحت ندارد و من آن را تکذيب مي‌کنم. در حال حاضر وکيل فدراسيون در حال پيگيري کارها براي بازگرداندن اين پول بلوکه شده به فدراسيون فوتبال است.

 وي در ادامه در پاسخ به اين سوال که فدراسيون فوتبال ايران برنامه‌اي براي انجام بازي تيم ملي با تيم‌هاي صاحب‌نام و مطرح ندارد؟ اظهار کرد: ما در حال حاضر با تيم‌هاي مختلفي در حال مذاکره و رايزني هستيم چنانکه هم‌اکنون 20 تا 25 تيم مورد نظر ما هستند که در رده جهاني يا از ما بالاترند يا هم‌سطح ما هستند.

 وي اضافه کرد: نوع ديدارهاي تدارکاتي ما با تيم‌هاي مختلف بسته به بازي‌هاي رسمي آينده تيم ملي است تا تيم‌هايي را براي ديدارهاي تدارکاتي خودمان در روزهاي فيفا دي انتخاب کنيم که بازي‌شان به حريف آينده تيم ملي نزديک باشد.

 

 علي کفاشيان همچنين در پاسخ به اين پرسش که چرا راي نهايي کميته استيناف در رابطه با دو امتياز کسر شده از تيم فوتبال پرسپوليس به تعويق افتاد؟ گفت: ما به کميته استيناف تنها توصيه مي‌کنيم و آن‌ها در راي مستقل هستند. ولي اين توصيه ما به کميته استيناف بود که دو امتياز کسر شده از پرسپوليس به اين تيم بازگردد و کميته استيناف نيز تا حدودي اين توصيه را پذيرفته و قرار شده به زودي راي نهايي را صادر کند.

 رييس فدراسيون فوتبال در ادامه در رابطه با وضعيت مسئولان کميته‌هاي فدراسيون نيز گفت: ما در حال شناسايي نفرات مورد نظر براي سپردن مسئوليت کميته‌ها به آن‌ها هستيم و پس از مشخص شدن آن‌ها، اين نفرات را به هيات رييسه فدراسيون معرفي خواهيم کرد تا درخصوص آن‌ها تصميم‌گيري شود. به زودي نيز حکم تعدادي از آن‌ها صادر خواهد شد.

 وي در رابطه با حضور نداشتن تيمي از استان آذربايجان غربي در رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال و فوتسال گفت: با امکانات و توانايي‌هايي که در اروميه ديدم مطمئنم اين استان مي‌تواند هم در فوتبال و هم فوتسال در سطوح اول فوتبال کشور تيم‌داري کند. الان همه چيز در اين استان مهياست و تنها نياز به حمايت مسئولان استاني است.

 وي تصريح کرد: در صورتي که آذربايجان غربي بخواهد تيمي را به اين استان منتقل کند، ما به آن‌ها کمک خواهيم کرد.

لینک کوتاه خبر: https://mihansanat.ir/?p=811
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه